Gearbest Pasta Kesme Oyunu – Puan Kazanmak

Gearbest yeni bir kampanya yapmış. Giriş yaptıktan sonra buraya tıklayın. Ekrandaki pastanın üzerine tıklayıp pastayı bölün. Bölünmüş dilimlerden 3 adet seçme hakkınız var. 5-1000 puan arasında puan kazanma şansınız bulunuyor. 5 puan 0.10 dolar edeliyor. Eğer çok şanslıysanız Xiaomi redmi note 3 kazanma şansınız var. Ben ancak 5 puan kazanabildim. Denemekten zarar gelmez.

puan

puan2

Buradan kazandığınız puanları yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabiliyorsunuz. Ürünün max %30’u kadar indirim alabilirsiniz.

gb_points


Ürün siparişleri sırasında sorun yaşıyorsanız, kafanıza takılan sorular varsa Facebook Messenger'dan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 6 bin kişiden fazla üyesi olan "Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları" grubumu takip ederek, incelemelerimden anında haberdar olabilirsiniz.

Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

1 thought on “Gearbest Pasta Kesme Oyunu – Puan Kazanmak

    selim

    (19 Mart 2016 - 20:54)

    hizli bilgilendirme icin tesekkur ederiz Aykut bey, guzel uygulama..firsatlari kacirmamak lazim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir