Fiat tipo Agea HB ilk Bakış ve Fiyat listesi

Fiat’ın agea modelinin hb versiyonu olan ve yurt dışında fiat’ın efsane modelli olan tipo nun adıyla bilinen agea hb yi inceliyoruz daha henüz bayilere gelmedi ancak Türkiye yollarından fotoğrafları paylaşılmaya başlandı.

tipo

Önden bakıldığı zaman kaşlarını çatmış bir duruşa sahip sportif yapısı ile pazarında kendine güzel bir yer bulucağından eminiz henüz fiyatları belli olmasada.Yandan bakıldığı zaman italyan ortağı alfa romeo nun Giulietta modelini andırıyor ilk bakışta.

tipo 1

Arkadan bakıldığı zaman peugeottun 308 versiyonu ile hemen hemen aynı gibi sedan versiyonun dan çok farklı olan agea hb oldukça çekici duruyor.

tipo 3

Bu resimde gördüğünüz station wagon bir araç değil oldukça şaşırtıcı bir büyüklüğe sahip olucak gibi.

Yeni fiat tipo hakkında nerdeyse hiç bir bilgi bulunmayan fiat tipo adı hakkında bile soru işaretleri var haziran ayında ülkemizde satışa sunulması beklenen tipo’nun sedan versiyonu olan agea adı altındamı yoksa yurt dışında lanse edilen adı tipo ile mi satışa sunulucağı bile muallakta.

tipo 4

İlk Tr plakalı fiat tipo bursada görüntülendi Bursa’daki fabrikasın da station wagon moddeli ile aynı anda üretilmekte yeni fiat tipo.

Daha fiyatı ve motor bilgileri hakkında bile kesin bir bilgi bulunmamakta.

MODEL FİYAT
EASY PLUS 1.4 FIRE 95 HP 53.900 TL
EASY PLUS 1.3 M.JET 95 HP 64.900 TL
URBAN PLUS 1.4 FIRE 95 HP 58.900 TL
URBAN PLUS 1.3 M.JET 95 HP 69.900 TL
URBAN PLUS 1.6 M.JET 120 HP 72.900 TL
LOUNGE PLUS 1.4 FIRE 95HP 63.900 TL
LOUNGE PLUS 1.4 T-JET 120 HP 70.900 TL
LOUNGE PLUS 1.6 M.JET 120 HP 77.900 TL

 


Ürün siparişleri sırasında sorun yaşıyorsanız, kafanıza takılan sorular varsa Facebook Messenger'dan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 6 bin kişiden fazla üyesi olan "Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları" grubumu takip ederek, incelemelerimden anında haberdar olabilirsiniz.

Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir