BlackSys CF-100 çift Kameralı Çekim Testi

Çift kameralı araç kamerası olan BlackSys CF-100 araç kamerasının çekim testleri. Kamera çift kayıt yaptığı için videoda çok fazla takılma var. Arka kamerası ise oldukça kötü kayıt yapıyor. Arka camı filmli olan bir araçtan görüntü alınamayacak gibi görünüyor.

Gündüz ön

Gündüz arka

Gece ön

Gece arka

Ürün siparişleri sırasında sorun yaşıyorsanız, kafanıza takılan sorular varsa Facebook Messenger'dan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 6 bin kişiden fazla üyesi olan "Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları" grubumu takip ederek, incelemelerimden anında haberdar olabilirsiniz.

Yazar: Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

3 thoughts on “BlackSys CF-100 çift Kameralı Çekim Testi

  Can murat

  (16 Kasım 2017 - 17:07)

  Blacksys cf100 modeli alınır mı sizce . Viofo A119 yerini tutar mı tek on cekim yapmak istiyorum. Sizin fikriniz benim için çok önemli

   Aykut Ezer

   (17 Kasım 2017 - 00:32)

   Viofo A119 şuan alabileceğiniz en iyi cihazdır.

    Can murat

    (18 Kasım 2017 - 22:30)

    Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir