A101 Piranha 1101 Aksiyon Kamerası

AKSİYON PİRANHA

A101’e  gelecek olan piranha markasının üretmiş olduğu aksiyon kamerasından bahsetmek gerekirse bu tarz yerden bu kameraları almamanızı önermekteyiz. Almış iseniz de mutlaka fişinizi kaybetmemeniz gerektiğini söylemeliyiz.

70 derecelik oldukça dar bir kamera açısına sahip. Bu açı kameralar için oldukça dar bir açı. Kamera hakkında ise hiç bir yerde chipseti hakkında bir bilgi verilmemekte.

Youtube’da Emre Kıyan’ın kanalında paylaştığı videoyu ekliyorum.

Video açıklamasını da ekliyorum. “Merhaba Arkadaşlar A101 de satılan Piranha ActionCam 1101 kameramızı sizler için test ettik şahsen ben hiç memnun kalmadım.”

Ufak bir fark verilerek çok daha kaliteli alternatif modelleri bulunabilmekte. Soocoo firmasının f23 modelini incelemenizi öneririz.

 

Yazar: Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

1 thought on “A101 Piranha 1101 Aksiyon Kamerası

    Gizli kulanıcı

    (11 Mayıs 2017 - 23:03)

    Biz Aldık a101 den ama 1 aleti yok ve ilk açtık sarj var ama açılmıyor sıkıntı ne değiştircez ama içindeki kırmızı ışık görünüyor ekranda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir